13 Eyl 2019
Eylül 13, 2019

Ankaralılardan Mansur Yavaş’a Ziyaret

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Genel Başkanı Hilmi Yaman ve yönetim kurulu üyeleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkanlığınız Ankaramıza hayırlı olsun diyerek sözlerine başlayan Genel Başkan Yaman, “ Biz hemşehri derneklerinin ortak amacı yaşadığı şehre sahip çıkmak. Bugüne kadar Ankaramız için taş üzerine taş koyan herkese minnettarız. Yanlışa yanlış diyen bir STK olarak yapacağınız güzel işlerde yanınızdayız, güzel işler yapacağınıza canı gönülden inanıyoruz. Bir Ankaralıyı da burada görmek bizi mutlu ediyor. Allah başkanlığınızı hayırlı uğurlu eylesin.” dedi.

Bizim elimize Ankaralılara hizmet etme fırsatı geçti diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Öncelikle herkesin musluğundan su akacak. Arkasından kanalizasyon, arkasından yol. Bu önceliğe göre bütün köylere hizmet edeceğiz dedik. Aynı zamanda da bu ilçelerdeki sıkıntıların hepsini aşacağız. Kendi kültürümüzü yaşatmak için elimizden geleni yapacağız. Bunu boynumuzun borcu olarak görüyoruz. Böyle olursa hiç olmazsa Ankaralılar birbirine sahip çıkarlar diye düşünüyoruz.” İfadelerini kullandı.