12 Eyl 2018
Eylül 12, 2018

Ankaralılardan AK Parti’ye Ziyaret

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan’ı ziyaret etti.
İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman, yönetim kurulu üyeleri, şube başkanları, Hakan Han Özcan ve yönetimiyle bir araya geldi.
Yaman, “Ankaralı hemşehrilerimiz adına hemşehrimiz Hakan Han Özcan ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Siyasi Parti ve STK’ların amaçları aynı. Hepimiz halka hizmet ediyoruz. Vatanımız, milletimiz için doğru olan yerde durmaya çalışıyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” Dedi.
Ziyaretiniz bizi çok memnun etti diyen Özcan, “Omzumuzdaki yük arttığını hissediyoruz. Ankaralısın işini iyi yap. Yaptığın her olumlu hareket bütün Ankaralıları bağlar, hem olumsuz hareket yine Ankaralıları bağlar. Doğup büyüdüğümüz atalarımızın tarlalarının tapanlarının olduğu şehir olan Ankara’da taş üzerine taş koyabilirsek ne mutlu bize. Bunların sorumluluğu da bizim üzerimizde. Rabbim şaşırtmasın, hatalı işlere sokmasın. Bizleri mahçup etmesin. Ziyaretiniz bizi hem onurlandırdı hem de Ankara adına yükümüzü bir kez daha hatırlattı. Ayaklarınıza sağlık.” diye belirtti.