Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Sincan şubesi evsahipliğinde yaza veda konserleri düzenlendi. Yaza veda eden Ankaralılar coşkuyla eğlendi.
AHİD Sincan Şube tarafından gelenekselleşen ve bu yıl onuncusu düzenlenen yaza veda konserleri Ankaralıların yoğun katılımıyla gerçekleşti.
Harikalar Diyarı Müjdat Gezen Amfi Tiyatrosu’nda gerçekleşen konsere; Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, MHP Sincan İlçe Başkanı Ahmet Çevik, AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman, AHİD Şube Başkanları Hakan Deniz ve Sefa Bayrak, Ankaragücü Basın Sözcüsü Tuna Yılmaz, Ankaragücü futbolcuları, STK Başkanları, muhtarlar, Afrin Şehidimiz Musa Özalkan’ın Annesi, eşi ve çok sayıda Ankaralı katıldı.
Sunuculuğunu radyo programcıları Efsane Hüseyin, Hülya ve Yaren’in üstlendiği programda Ankaralı sanatçılar Anıl Araz, Mustafa Taş, Ömer Faruk Bostan ve Veli Erdem Karakülah sahne aldı. AHİD Sincan Seğmen Alayı da gösteri yaptı.