Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Altındağ Şubesi’nce istişare toplantısı yapıldı. Altındağ Şubesi’nde gerçekleşen toplantıya AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman da katıldı.
Açılış konuşmasını yapan AHİD Altındağ Şube Başkanı Şükrü Öztürk, “AHİD Genel Başkanımız Hilmi Yaman’ın Genel Başkan olmasıyla beraber Ankara’nın genelinde büyük bir ivme kazandık ve derneğimiz Ankara genelinde tüm Ankaralı hemşehrilerimizi kucaklamaya başladı. Genel Başkanımıza gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.
Kültürüyle, tarihiyle metropol ilçemiz Altındağ’a baktığımızda 38 mahallemizde 370.000 civarında nüfusumuz var diyen Öztürk Bu nüfusun yüzde kırkını Ankaralı hemşehrilerimiz oluşturuyor. Teşkilat ve üye çalışmalarımız devam ediyor. AHİD Altındağ Şubesi olarak, Altındağ’da AHİD’i temsil etme mücadelesi verirken Allah başarılı çalışmalar yapmayı nasip etsin.” Dedi.
AHİD olarak Ankara’mızda güzel bir sinerji yakaladık diyen AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman “Toplantımızın Ankara’mıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Altındağ Şubemizin bu toplantısından dolayı Şube Başkanımızı ve yönetimini tebrik ediyorum. Biz birlikte Ankara’mızda güzel bir sinerji yakaladık, derneğimiz Ankara’da adından söz edilen bir dernek oldu. Bu başarıda tüm ekibin emeği var. Buradan Genel merkezimize, Şubelerimize ve üyelerimize çok teşekkür ediyorum.” Dedi.